Plán na tuto neděli = Rodinný den v Sadech

Plán na tuto neděli = Rodinný den v Sadech

Mezigenerační akcí oslaví Domov Jeřabina Pelhřimov nejen blížící se příchod letních prázdnin, ale také první narozeniny Komunitního centra s obchůdkem pro dobrou věc. Akce rovněž poslouží ke zviditelnění nápomocných služeb určených pro veřejnost.

Už se to blíží! Tuto neděli 16. června se v areálu Městských sadů v Pelhřimově uskuteční Rodinný den s nabitým programem. Akce pro celou rodinu, kterou pořádá Domov Jeřabina Pelhřimov, odstartuje v 14:00. Zároveň půjde o oslavu prvních narozenin Komunitního centra s obchůdkem pro dobrou věc, které Domov Jeřabina Pelhřimov ve spolupráci s pelhřimovskou radnicí a organizacemi Charita Pelhřimov a FOKUS Vysočina otevřeli v psaníčkovém domě čp. 17 na Masarykově náměstí v Pelhřimově. V rámci programu je počítáno s několika hudebními vystoupeními. Proběhne koncert čím dál populárnější kapely Highland a zahraje také dechovka Havlíčkobrodská 12. „Sestavili jsme mezigenerační program, díky kterému se budou bavit úplně všichni. Hrát do karet má i počasí,“ říká ředitel Domova Jeřabina Pelhřimov Petr Krčál. Půjde o velkou akci. Samozřejmostí je tak orientační plánek či časový harmonogram. V 16:30 vystoupí hlavní hvězda zpěvačka Olga Lounová. Na pódiu se rovněž představí zahraniční hosté, se kterými Domov Jeřabina Pelhřimov dlouhodobě spolupracuje. Pro děti budou připraveny tvůrčí dílny, malování na obličej či tanečky s oblíbeným moderátorem Milanem Řezníčkem. Veřejnost může získat také nápomocné informace. Vedle organizací, které se podílejí na chodu Komunitního centra s obchůdkem pro dobrou věc, tu budou mít svůj stánek pelhřimovská nemocnice či organizace Hodina H a Centrum LADA z Pacova. Tahákem bude sportovní zóna s prezentací klubů HC Dukla Jihlava a Spartak Pelhřimov.

Kdo bude chtít zkusit štěstí a zároveň podpořit dobrou věc, může si koupit lístek do tomboly. Vyhrát lze unikátní pár bot Domova Jeřabina Pelhřimov, podepsanou čepici od hlavního trenéra SK Slavia Praha Jindřicha Trpišovského, dárkové poukázky, chytré hodinky, bezdrátová sluchátka a mnoho dalšího. Návštěvníci se mohou také těšit na několik stánků s občerstvením.

Vstupné je zdarma a akce se koná za každého počasí.