Rodinný den s Olgou Lounovou

Rodinný den s Olgou Lounovou

V plném proudu jsou přípravy 1. narozenin Komunitního centra s obchůdkem pro dobrou věc, které bylo na pelhřimovském náměstí otevřeno 1. června 2023. Oslava bude pojata jako poděkování za neutichající přízeň. Slavit se bude v neděli 16. června v areálu Městských sadů v Pelhřimově.

Za necelých šest týdnů se budou v areálu Městských sadů v Pelhřimově slavit 1. narozeniny Komunitního centra s obchůdkem pro dobrou věc, které dělá všem radost v psaníčkovém domě č.p.
17 na pelhřimovském náměstí. Rodinný dne, jak je akce koncipována, odstartuje v 14:00 a veřejnost se může těšit na nabitý program. Hlavním tahákem bude účast známé zpěvačky Olgy Lounové, jejíž hity Jsem optimista, K výškám či Láska v housce s Xindlem X zná každý z nás. „Olga Lounová je známá nejen svým repertoárem, ale také srdcem na správném místě. Mnozí naši klienti mají schovanou společnou fotografii či její podpis. Účast této hvězdy potěší všechny, kteří v neděli přijdou za námi,“ přibližuje ředitel Domova Jeřabina Pelhřimov Petr Krčál. Hlavní pozornost se pak bude točit okolo oslavence a také organizací, které se společně s Domovem Jeřabina Pelhřimovem podílejí na chodu Komunitního centra s obchůdkem pro dobrou věc. Jde o Charitu Pelhřimov a FOKUS Vysočina. Spoluorganizátorem akce je rovněž pelhřimovská nemocnice. V rámci programu zahraje dechovka, vystoupí skupina Highland, jež byla hlavní hvězdou loňského otevření oblíbeného centra. „Při tvorbě programu jsme mysleli na všechny generace návštěvníků,“ doplňuje Krčál. Těšit se můžete také na bohaté občerstvení a prodej rukodělných výrobků. Vstupné je zdarma a všichni jsou srdečně zváni.