Ještě ani nestačily doznít oslavy historického úspěchu na letošním ročníku Seni Cupu a do Domova Jeřabina dorazila další skvělá zpráva. Šest klientů bylo nominováno do českého výběru, který se ve dnech 7.–9. července představí na mezinárodním fotbalovém turnaji pro osoby se zdravotním postižením v polské Toruni. Tým se lvem na prsou se zde utká se soupeři z několika evropských zemí. Společně s našimi fotbalisty odcestují také tři zaměstnanci Domova Jeřabina, kteří budou součástí realizačního týmu. Nominace je oceněním poctivé přípravy, pravidelných tréninků i týmového ducha, který naši hráči dlouhodobě předvádějí. Možnost reprezentovat Českou republiku na mezinárodní sportovní akci je pro ně splněným snem a pro celý Domov Jeřabina důvodem k velké radosti i hrdosti. „Už samotná nominace je pro naše klienty obrovským oceněním jejich píle, odhodlání a sportovního přístupu. Jsme na ně nesmírně pyšní a věříme, že si turnaj užijí, získají nové zkušenosti a budou důstojně reprezentovat Českou republiku i Domov Jeřabina,“ říká jeho ředitel Aleš Urban. Přípravy na turnaj jsou v plném proudu. Naši reprezentanti poctivě trénují, ladí formu a těší se na jedinečnou zkušenost, která je čeká. Držíme jim palce a přejeme mnoho sportovních úspěchů, nezapomenutelných zážitků i radosti ze hry. Na letošním a celkově 19. ročníku Seni Cupu, který se uskutečnil v květnovém termínu na městském stadionu v Havlíčkově Brodě, zaznamenal fotbalový výběr Domova Jeřabina svůj dosud největší úspěch. V konkurenci týmů z celé České republiky vybojoval 4. místo a domů si odvezl také ocenění pro Největšího srdcaře turnaje. Seni Cup je tradiční fotbalový turnaj pro osoby se zdravotním postižením. Vedle sportovních výkonů je především oslavou fair play, přátelství a odhodlání překonávat vlastní hranice.